Budzimy się ze snu

Ostatni post na tym blogu pojawił się rok temu. Przy życiu pozostał tylko Instagram https://www.instagram.com/na_starym_polu/, gdzie dość regularnie pojawiały się fotografie z naszego życia. Wracamy do gry.

Tak więc… Witamy się ponownie 🙂

Na Starym Polu przez ostatni rok działo się bardzo dużo, nasz dom nadal się budował rękami Kacpra i przyjaciół, ogród rodził dzięki mojej pracy, było niezwykle spokojnie i sielankowo. Mimo mieszkania z dala od miasta cieszyliśmy się towarzystwem przyjaciół i bliskich. Dużo pracowaliśmy, zrealizowaliśmy sporo fajnych filmów. Odwiedziliśmy Bieszczady, Roztocze, Sudety i Puszczę Białowieską, którą wspieraliśmy mieszkając w obozie Dla Puszczy. Realizowałam się muzycznie grając koncerty, nagrywając płytę. Na polach przed oknem pojawiły się Łosie, a w naszym domu mała ludzka istotka o imieniu Pola. Tak, Pola ze Starego Pola. To właśnie wyczekiwanie na nią sprawiło że blog odszedł w zapomnienie, czego absolutnie nie żałuję, bo był to czas magiczny.

Dziś znów jest wielki mróz jak w poście z przed roku. Muminkowa Buka siedzi samotna pod brzozą, na której wiszą karmniki dla ptaków. Smutny kwiczoł, okazał się gangsterem, który terroryzuje kosy nie dopuszczając ich do jedzenia jabłuszek z karmnika, a koty całymi dniami leżą przed kominkiem. Także wszystko po staremu, mam nadzieję na kontynuację blogowej przygody, trzymajcie kciuki za jej powodzenie. Zapraszamy!

Sypialnia dziupla, w której mieszkają wampiry

Karolina i malutka Pola, która aktualnie ma już 3 miesiące

Poranna kawa z mroźny dzień

Stado danieli liczące ponad 50 osobników widziane z werandy

Nasza jednooka koleżanka o imieniu Inka

 

 

Opublikowany w DOM

2 myśli na temat “Budzimy się ze snu

  1. Trzymam kciuki za bloga 🙂
    Jaka płyta? Powiedz coś więcej! Poznałam Cię przez projekty Kipi Kaszy i tak po nitce do kłębka trafiłam tutaj! 🙂

  2. Bardzo dziękuję! Od roku pracujemy nad płytą Kipikaszy:) Mamy już kilka fajnych nagrań i jak tylko pojawi się zieleń na drzewach, światło dzienne ujrzy kilka utworów. Pracuję nad animacją do jednego z nich 🙂

Dodaj komentarz